پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲ 3013 0 2

نخستین دوره مسابقات حل مسأله و بازی و ریاضی پایه هفتم مدارس متوسطه اول شهرستان رودان با معرفی و تقدیر از برترین ها به کار خود پایان داد.  

مسابقات بازی و ریاضی مدارس رودان با معرفی برترین ها به کار خود پایان یافت

رودان- نخستین دوره مسابقات حل مسأله و بازی و ریاضی پایه هفتم مدارس متوسطه اول شهرستان رودان با معرفی و تقدیر از برترین ها به کار خود پایان داد.

در این مسابقات که با هدف تقویت بنیه علمی، ارتقاء سطح دانش و افزایش مهارت و توانمندی دانش آموزان در حل مساله برگزار شد؛ 22 دانش آموز دختر و پسر پایه هفتم مدارس متوسطه اول شهرستان در قالب 11 تیم در دو مرحله حل مسأله و بازی و ریاضی در فضائی امن، سالم و سرشار از شور و نشاط با یکدیگر به رقابت پرداختند. 
 
مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش رودان روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرناˈ ایجاد نگرش و روش های نوین و کارآمد در پیشبرد اهداف آموزشی ریاضیات پایه هفتم متوسطه اول، شناسایی و شکوفایی استعدادها و ایجاد شور و نشاط در مدارس را از دیگر اهداف برگزاری این رقابت علمی برشمرد.
 
رضا مریدی افزود: در پایان این رقابت علمی؛ تیم دانش آموزی زهرا مریدی و سیده معصومه صابر از آموزشگاه فدک با ارائه بهترین عملکرد در مرحله سئوالات تشریحی و تست هوش در جایگاه اول قرار گرفت.
 
وی اظهار کرد: تیم دانش آموزی حمید رضا مهدوی و اسماعیل حسن صفت از آموزشگاه شهید جعفر زاده بیکاه در جایگاه دوم ایستاد و تیم دانش آموزی مرتضی سالاری و جواد صالحی از آموزشگاه شهید افساء خیرآباد جایگاه سوم این دوره از رقابت ها را در مرحله سئوالات تشریحی و تست هوش ازآن خود کرد.
 
این مسوول بیان کرد: در مرحله بازی و ریاضی نیز تیم دانش آموزی نور الهدی رحیمی و ام سلمه بهروز فر از آموزشگاه توحید خیرآباد شهرستان رودان با ارائه بهترین عملکرد در جایگاه نخست این رقابت مهیج علمی قرار گرفت.
 
مریدی در پایان خاطر نشان کرد: نخستین دوره مسابقات حل مسأله و بازی و ریاضی پایه هفتم مدارس متوسطه اول شهرستان روز چهارشنبه با حضور 22 دانش آموز در قالب 11 تیم دو نفره به میزبانی آموزشگاه دخترانه مهر بیکاه رودان برگزار و طی آیینی از تیم های برتر تجلیل و قدردانی شد. 
کلمات کلیدی

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

معادله
ایران دوباره عنوان کیفی ترین تیم مسابقه جهانی ریاضی را کسب کرد
بزرگترین راه حل ارائه شده در جهان ریاضیات!
بازگشت تيم المپياد رياضی دانش آموزی به کشور
تأثیر صورتک‌های احساسی بر فعالیت مغز انسان
درخشش دانشگاه شیراز در مسابقات کشوری هوش مصنوعی
راه اندازی دکترای ریاضی محض در دانشگاه پیام نور شیراز
مسابقات بازی و ریاضی مدارس رودان با معرفی برترین ها به کار خود پایان یافت
انجمن بین‌المللی آمار رسمی (ISI) مسابقه‌ی مقاله‌نویسی با جوایزی ارزنده برگزار می‌کند