پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۲ 2316 0 2

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان، از افتتاح نخستین سیستم کتابخانه هوشمند در کتابخانه مرکزی همدان طی هفته کتاب و کتابخوانی خبرداد.

افتتاح نخستین سیستم کتابخانه هوشمند در کتابخانه مرکزی همدان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان، از افتتاح نخستین سیستم کتابخانه هوشمند در کتابخانه مرکزی همدان طی هفته کتاب و کتابخوانی خبرداد. به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان، ارشاد استعدادی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان ظهر امروز (19 آبان) به مناسبت بیست و یکمین سالروز کتاب و کتابخوانی در جمع خبرنگاران گفت: در طی هفته کتاب و کتابخوانی سیستم مدیریت کتابخانه هوشمند و واحد بسیج کارمندی در کتابخانه مرکزی همدان افتتاح می شود.

 وی افزود: همچنین در طی این هفته کافی کتاب با همکاری بخش خصوصی در راستای نقد کتب با موضوعات مختلف در کتابخانه مرکزی همدان به بهره برداری می رسد.

 وی از کسب رتبه نخست کتابخانه مرکزی همدان در طی سال جاری خبرداد و تصریح کرد: با ارزیابی های صورت گرفته در طی هفت ماهه گذشته کتابخانه مرکزی همدان در بین سایر کتابخانه های استان های کشور رتبه نخست را به دست آورده است.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: تقدیر از اعضای فعال کتابخانه ها، تقدیر از اعضای خانوادگی کتابخانه ها، تقدیر از رتبه های برتر کنکور اعضای کتابخانه، زنان خانه دار و کتابدار نمونه استان در هفته کتاب انجام می گیرد.

 استعدادی با اشاره به قانون نیم درصد شهرداری ها به کتابخانه ها، اظهار کرد: شهرداری ها در پرداخت این نیم درصد نباید تصور کنند که صدقه پرداخت می کنند بلکه چنین نیست.

 وی خاطرنشان کرد: استاندار در بحث نیم درصد حمایت های خوبی از کتابخانه ها داشته است و شورای شهر نیز حمایت های خود را از کتابخانه ها اعلام کرده است. مدیرکل کتابخانه های استان همدان اضافه کرد: در بخش نابینایان نیز 40 نفر عضو هستند که یک هزار جلد کتاب برای آنها مد نظر قرار گرفته است و هفت دستگاه رایانه ویژه نابینایان در بخش فضای مجازی لحاظ شده است.

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

تشخیص هوش افراد از روی چهره
معادله
بزرگترین روبیک دنیا طراحی شد
هوشمندی عاطفی با بهره هوشی عمومی مرتبط است
چرا برخی افراد نسبت به آلزایمر مصون هستند؟
ریاضیدان ایرانی عضو دائم فرهنگستان علوم جهان شد
رتبه‌های ممتاز کنکور در اختیار دختران
حل یک مساله 120 ساله زیست‌شناسی توسط هوش مصنوعی
برگزاری مسابقات ریاضی روز ملی خیام در نیشابور