شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ 3186 0 2

بیست و یکمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن با حضور جمعی از دانشمندان و اساتید ریاضی کشور روز چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان آغاز شد.

سمینار ملی آنالیز ریاضی در همدان آغاز شد

ایرنا:
بیست و یکمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن با حضور جمعی از دانشمندان و اساتید ریاضی کشور روز چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان آغاز شد.

به گزارش ایرنا رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در آیین افتتاحیه این سمینار گفت: این سمینار به منظور تحقق اهداف بلندمدت پژوهشی، توسعه ارتباطات علمی بین پژوهشگران کشور و ایجاد محیط مناسب برای برقراری ارتباطات علمی و تبادل افکار برگزار شده است. 
 
'سعید جامه بزرگی' افزود: این سمینار دو روزه با موضوعات آنالیز تابعی، آنالیز مختلط، آنالیز فازی، آنالیز هارمونیک، جبرهای باناخ، نظریه عملگرها، سایر شاخه ها و کاربردهای آنالیز با همکاری انجمن ریاضی ایران برگزار شده است. وی اظهار کرد: زمان ثبت نام و ارسال مقالات به این سمینار از ابتدای مرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا 15 مهرماه سال 93 ادامه یافت که در این مدت بیش از 200 مقاله از سراسرکشور به دبیرخانه این سمینار ارسال شد. 
 
جامه بزرگی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی همدان با داشتن رشته ریاضی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ظرفیت بسیار مناسبی برای برگزاری این سمینار کشوری دارد. به گفته وی دانشجویان نیروی محرکه تحقیق و پژوهش در دانشگاه هستند و بخش مهمی از هماهنگی های این سمینار بر عهده دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته ریاضی این دانشگاه بوده است.
 
جامه بزرگی با کیفیت ترین مقالات کشور را مقالات مربوط به ریاضی عنوان کرد و گفت: بر اساس اعلام سایت های معتبر علمی بیشترین ارجاعات خارج از کشور به مقالات رشته ریاضی در ایران مربوط می شود. وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد همدان 300 عضو هیات علمی دارد و با داشتن 16هزار دانشجو، زیر ساخت های مناسب برای برگزاری این سمینار را در مدت چهار ماه فراهم کرده است.
 
دبیرعلمی این سمینار نیز گفت: در این همایش که 200 مقاله به دبیر خانه آن ارسال شده است 100 مقاله به صورت سخنرانی و 40 مقاله به صورت پوستر ارایه می شود و 60 مقاله نیز مورد پذیرش واقع نشده است. 'فرج الله یعقوبی' افزود: در حاشیه این همایش نیز دو کارگاه تخصصی برای شرکت کنندگان این سمینار برگزار خواهد شد.
 
بیست و یکمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن با همکاری انجمن ریاضی ایران در روزهای پنجم و ششم آذرماه سال 93 در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می شود. 
کلمات کلیدی

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

تشخیص هوش افراد از روی چهره
معادله
پیش‌بینی حوادث سهمگین با کمک ریاضیات
رابطه
دهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران، چهارشنبه آغاز می شود
تهران در تدارک کنفرانس امنیت شهر هوشمند
رقابت های شطرنج زنان جهان؛ سارا خادم الشریعه نایب قهرمان شد
آزمون پرلز: کودکان کدام کشورها در خواندن و مطالعه پیشرو هستند؟
اولین دوره جامع توانبخشی شناختی برگزار می شود