سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ 3158 0 2

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امروزه فناوری یک ضرورت برای نظام های تعلیم و تربیت است گفت : استفاده هوشمندانه از این فناوری امری ضروری و اجتناب ناپذیراست.

معاون وزیر آموزش و پرورش:

استفاده هوشمندانه از فناوری برای نظام تعلیم و تربیت ضروری است

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امروزه فناوری یک ضرورت برای نظام های تعلیم و تربیت است گفت: استفاده هوشمندانه از این فناوری امری ضروری و اجتناب ناپذیراست. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد که روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته علی زرافشان در همایش یکروزه تجارب برتر مدارس هوشمند با حضور معاونان ادارت کل و مدیران مدارس استانهای خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و یزد افزود: امروزه نگاه ما به هوشمند سازی استفاده از مدل پوشش مدرسه ای است. 
 
وی از سخت افزار، نرم افزار، محتوا، شبکه مدرسه، مدیریت، اولیا، دانش اموزان و معلمان به عنوان عناصر تشکیل دهنده مدرسه هوشمند یاد و اظهار کرد : تمام تلاش ما این است که در هوشمندسازی، مدرسه به عنوان یک واحد یکپارچه دیده شود. معاون وزیر آموزش و پرورش به دست اندرکاران هوشمند سازی توصیه کرد : آرامش محیط یاددهی و یادگیری را فدای هوشمند سازی نکنند و از برخی کارها که به نام هوشمند سازی محیط مدارس را به زندان و قفس تنگ مبدل می سازد پرهیز کنند. 
 
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این همایش هوشمند سازی را فرآیندی خواند و که هر لحظه و ثانیه درحال تغییر است. علی دهقان بهابادی افزود : هوشمند سازی مدارس به تولید محتوا صحیح و اشتراک گذاری اطلاعات برای دانش اموزان ، معلمان و اولیای انان از یک کانال خاص و حفاظت شده انجام شود. 

وی اظهار امیدواری کرد ؛ فرایند استفاده از فناوری اطلاعات باعث پیاده سازی مدیریت دانش در مدارس و ادارات شود. 195 هزار دانش آموز در یکهزار و 500 واحد آموزشی یزد تحصیل می کنند. 
کلمات کلیدی

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

معادله
تشخیص هوش افراد از روی چهره
تقویت عملکرد مغز با پای برهنه دویدن
ایجاد مقطع ارشد
رژیم عجیب دومین فرد باهوش جهان
ربات انسان نما به کودکان ریاضی یاد می دهد
دانش آموز ارومیه ای برنده مدال طلای مسابقات ریاضی جهان (WMI) شد
دختر بچه‌ای ۳ ساله دارای
دعوت از پروفسور مریم میرزاخانی برای شرکت در سومین سمینار ریاضی در ایران