پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ 3173 0 1

دبیرخانه نهمین دوره‌‌ مسابقه‌ بین‌المللی «نبرد هوش مصنوعی شریف» آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در این رویداد علمی را اعلام کرد.

مسابقه نبرد هوش مصنوعی (شریف ۹۵)

دبیرخانه نهمین دوره‌‌ مسابقه‌ بین‌المللی «نبرد هوش مصنوعی شریف» آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در این رویداد علمی را اعلام کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، نهمین دوره‌‌ مسابقه‌ بین‌المللی «نبرد هوش مصنوعی شریف» به عنوان معتبرترین مسابقات برنامه‌نویسی بین دانشگاهی کشور به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود.
 
برپایه این گزارش، دبیرخانه نهمین دوره‌‌ مسابقه‌ بین‌المللی «نبرد هوش مصنوعی شریف» آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در این رویداد علمی را تا 29 بهمن ماه اعلام کرد. این مسابقات بین المللی با هدف سنجش توانایی شرکت‌کنندگان در زمینه برنامه‌نویسی و نگاهی به توانایی تیم‌ها در پیاده‌سازی و استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی تدارک یافته است.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه و رقابت در سطح بین‎المللی، نیازی به داشتن دانش پیشرفته‌ای در زمینه هوش مصنوعی ندارند، اما توانایی استفاده و پیاده‌سازی الگوریتم‌های هوش مصنوعی، امکان کسب امتیاز بیشتر و احتمال موفقیت تیم را افزایش می‌دهد.

این مسابقه به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف در سطح بین المللی و با امکان استفاده از سه زبان برنامه نویسی java, c++, python ، و به صورت رقابت تیم‌های سه‌نفره در دو مرحله‌ غیرحضوری و حضوری برگزار می شود.

در مرحله غیرحضوری، تیم‌های شرکت‌کننده، در بازی طراحی شده توسط تیم فنی مسابقه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. تیم‌های برتر به مرحله‌ حضوری مسابقه راه می‌یابند و در رقابتی پرهیجان که در دانشکده‌ مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

مرحله غیرحضوری این مسابقه از 15 بهمن ماه آغاز شده و تا 29 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مرحله حضوری نیز در تاریخ 18 و 19 اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد‌ شد.

ثبت نام این دوره از مسابقه از طریق سایت اینترنتی به نشانی http://aichallenge.sharif.edu:2017/signup امکان پذیر است.

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

تشخیص هوش افراد از روی چهره
تومانیان: تاریخ علم ریاضی را مرور کنید
تولد یک ستاره دنباله دار به مناسبت تولد مریم میرزاخانی
معادله
رتبه‌های ممتاز کنکور در اختیار دختران
گزارش تصویری از یکی از مراسم یادبود مریم میرزاخانی در تهران
مترجم گوگل در حد مترجمان انسانی هوشمند می‌شود
کاترین جانسون، ریاضیدان بزرگ ناسا در ۱۰۱ سالگی درگذشت
بزرگترین روبیک دنیا طراحی شد