دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ 2739 0 1

ششمین همایش‌ ریاضیات و علوم انسانی (ریاضیات مالی) به همراه سه همایش دیگر، به تعویق افتادند.

لغو ۴ همایش و سمینار ریاضیات به دلیل شیوع کرونا

برگزاری ششمین همایش‌ ریاضیات و علوم انسانی، دومین همایش ریاضیات زیستی، پانزدهمین سمینار معادلات دیفرانسیل و سیستم‌های دینامیکی و پنجمین سمینار آنالیز غیرخطی و بهینه‌سازی به تعویق افتاد.
 
برگزاری ششمین همایش ریاضیات و علوم انسانی که قرار بود اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود، به تعویق افتاد. بنا بر اعلام دانشکده آمار، ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبایی، تاریخ برگزاری این همایش از اردیبهشت ۹۹ به ترم اول سال تحصیلی ۰۰-۹۹ منتقل شده است.
 
دبیرخانه ششمین همایش ریاضیات و علوم انسانی اعلام کرده که تاریخ دقیق برگزاری همایش حسب سیاست‌های دانشگاه علامه طباطبائی در مورد کنفرانس‌ها، اوایل مهر ۹۹ اعلام خواهد شد.
 
لغو برگزاری پانزدهمین سمینار معادلات دیفرانسیل و سیستم‌های دینامیکی
ساناز لامعی، دبیر اجرایی پانزدهمین سمینار معادلات دیفرانسیل و سیستم‌های دینامیکی نیز اعلام کرده که این سمینار که پیشتر قرار بوده در تاریخ ۴ و ۵ تیرماه سال ۱۳۹۹ در دانشگاه گیلان برگزار شود، به تعویق افتاده است. تاریخ بعدی برگزاری سمینار متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
لغو برگزاری دومین همایش ملی ریاضیات زیستی
علاوه بر موارد فوق، برگزاری دومین همایش ملی ریاضیات زیستی نیز به تعویق افتاده است. این همایش قرار بوده ۱۲ و ۱۳ خرداد ماه در دانشگاه تبریز برگزار شود. روابط عمومی این همایش اعلام کرده که در راستای سیاست‌های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و با عنایت به مصوبات ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دومین همایش ملی ریاضیات زیستی در تاریخ‌های اعلام شده، تا اطلاع بعدی برگزار نخواهد شد. این همایش اولین بار در ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه نیشابور برگزار شد.
 
قرار بود سخنرانان این همایش دکتر محمد کهندل از دانشگاه واترلو کانادا، دکتر محمد رزوان از دانشگاه صنعتی شریف، دکتر لیلا خیبر شکن از موسسه متخصصان علوم دارویی سرتارا کانادا، دکتر محمد پورسیف از موسسه زیست پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تبریز، دکتر حسین خیری از دانشگاه تبریز، دکتر محمد مقدم واحد از دانشگاه تبریز و دکتر ابوالقاسم محمدزاده از دانشگاه تبریز باشند.
 
برگزاری سمینار آنالیز غیرخطی و بهینه‌سازی یک سال به تعویق افتاد
منصور واعظ‌پور، رئیس انجمن ریاضی هم مدتی قبل اعلام کرده بود که پنجمین سمینار آنالیز غیرخطی و بهینه‌سازی که قرار بوده تیرماه سال جاری در دانشگاه شهید مدنی تبریز برگزار شود، به تعویق افتاده است. به تازگی شهرام رضاپور، دبیر علمی پنجمین سمینار آنالیز غیرخطی و بهینه‌سازی اعلام کرده که این سمینار که قرار بود در تاریخ یازدهم الی سیزدهم تیرماه ۱۳۹۹ برگزار شود، با یکسال تاخیر و در تاریخ‌های فوق‌الذکر برگزار خواهد شد.
منبع
ایسنا
سایر اخبار و تازه های پیشنهادی آی هوش:

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین خبرهای امروز

مدارس محروم خراسان رضوی در اولویت هوشمندسازی قرار می‌گیرند
ورزشکاران خلاق‌ترند
کشف یک مکانیزم مغزی برای بهبود حواس‌پرتی
هوش مصنوعی حل کردن مکعب روبیک را یاد گرفت
ازدیاد آهن در مغز، خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهد
تقویت عملکرد مغز با خواب عمیق
انتشار جدید‌ترین شماره خبرنامه انجمن ریاضی ایران
استرس مزمن و شدید به حافظه کودکان لطمه می زند.
یک رمزگشایی جدید از هوش انسان