سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ 5225 0 1

شرکت بین‌المللی فناوری کانتینتال در همکاری با دانشگاه آکسفورد در حال تحقیق در زمینه استفاده از هوش‌های مصنوعی در حوزه رانندگی خودکار در آینده است.

هوش مصنوعی در آینده صنعت اتومبیل

شرکت کانتینتال با درک عمیق فناوری و ارائه شایستگی‌های زیاد در دنیای پویا در کنار منبع دانشی مانند اکسفورد قرار گرفته که شایستگی ارائه بهترین الگوریتم‌ها در فضای فوق العاده خلاقانه دارد. شرکت بین‌المللی فناوری کانتینتال در همکاری با دانشگاه آکسفورد در حال تحقیق در زمینه استفاده از هوش‌های مصنوعی در حوزه رانندگی خودکار در آینده است.
 
به گزارش "کاراسکوپ"، این همکاری با تمرکز بر تمامی الگوریتم‌های ممکن در این حوزه صورت می‌گیرد که با شناسایی ظرفیت‌های بصری موجود و ارتقاء برنامه‌های کاربردی در آینده به حرکت رو به جلو و دقیق خودروها کمک می‌کند.
 
کانتینتال انتظار دارد این همکاری به بهبود و توسعه خودران‌ها و حالات رانندگی خودکار منجر شود و با ارتقاء سامانه‌های کمکی میزان تصادفات را به حداقل برساند. این اتفاق می‌تواند از طریق سامانه‌های هشدار دهنده هوشمند رخ دهد. مدیر پروژه هوش مصنوعی و روباتیک شرکت کانتینتال در این خصوص گفت: نگاه آتی ما به سمت حمل و نقل خودکار و کاملا پکپارچه مردم و کالاست و زمان و ذهن مردم را برای انجام وظایف دیگر آزاد می‌کند.
 
شرکت کانتینتال با درک عمیق فناوری و ارائه شایستگی‌های زیاد در دنیای پویا در کنار منبع دانشی مانند اکسفورد قرار گرفته که شایستگی ارائه بهترین الگوریتم‌ها در فضای فوق العاده خلاقانه دارد.
 
به گفته وی با کمک دانشمندان اکسفورد، شرکت کانتینتال می‌تواند نگاه و نگرش خود را به واقعیت تبدیل کند. اکسفورد نیز شاهد ترجمه تحقیقاتش به محصولات و خدمات جدید در دنیای آتی خواهد بود.
 
آندریا ودالتی از محققان اصلی پروژه هوش مصنوعی بر این باور است که این تحقیقات و علوم می تواند کلید انقلابی حمل و نقل محسوب شود. به واسطه حضور گسترده‌ای مانند شرکت فناورانه کانتینتال سامانه‌های هوش مصنوعی می‌توانند پتانسیل‌های سنگینی را در آینده حمل و نقل رقم بزنند. حمل و نقلی که هر روزه بیش از پیش به سمت خودران شدن و خودکار شدن حرکت می‌کند.
کلمات کلیدی

آی هوش: گنجینه دانستنی ها و معماهای هوش و ریاضی

نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های آی هوش نمی باشد.
آی هوش: مرجع مفاهیم هوش و ریاضی و انواع تست هوش، معمای ریاضی و معمای شطرنج
 
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان، رعایت برخی موارد ضروری است:
 
-- لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
-- آی هوش مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
-- آی هوش از انتشار نظراتی که در آنها رعایت ادب نشده باشد معذور است.
-- نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
 
 
 
 

نظر شما

پرطرفدارترین مطالب امروز

زندگینامه ریاضیدانان: رویا بهشتی زواره
قواعد بخش پذیری بر اعداد  1 تا 20
سیستم عدد نویسی رومی
زندگینامه ریاضیدانان: جان فوربز نش
اتحادهای ریاضی
طنز ریاضی: اثبات 5=2+2
اعجوبه مارپیچ ریاضی
مریم میرزاخانی معادله مرگ را نوشت
هوش (IQ) چیست؟